Logu un ēku fasāžu mazgāšana

MŪSDIENĪGI UN EFEKTĪVI

Piedāvājam mūsdienīgu, kvalitatīvu, efektīvu, videi draudzīgu un izmaksu ziņā pievilcīgu logu tīrīšanu un ēku fasāžu sakopšanu ar pasaulē atzinību ieguvušo Reach & Wash tehnoloģiju.


 

PAR SISTĒMAS PRIEKŠROCĪBĀM

 Gadu desmitiem darbs augstumā tika vienkārši pieņemts kā logu tīrīšanas nozares profesionālais apdraudējums. Mūsdienās logu tīrīšana vairs nav bīstama darba vieta, kāda tā līdz šim neapšaubāmi bijusi.  Jaunākās tehnoloģijas ir devušas iespēju notīrīt arī grūti aizsniedzamus logus no zemes drošībā, izmantojot garus, saliekamus, teleskopiskos kātus.

Logus mazgāšanai izmanto mīksto saru birstes, lai stiklus no netīrumiem atbrīvotu efektīvi un saudzīgi.

 Darba noslēgumā noskalo logus ar īpaši attīrīta ūdens strūklām. Attīrītais ūdens bez kaļķa un citiem piemaisījumiem izžūst, neatstājot pilienu pēdas. Tradicionālās logu tīrīšanas metodes lielākā problēma bijusi tieši noslēguma fāze. Parasti ūdenssistēmā pieejamais ūdens ir “ciets” – kaļķains. Tāpēc logus noteikti pēc mazgāšanas rūpīgi jānosusina, lai paveikto darbu nesabojātu neglītās nogulšņu pēdas. Izmantojot IONIC SYSTEMS filtrācijas sistēmā attīrītu ūdeni, logus pēc tīrīšanas ir tikai jānoskalo.


 

Vēršam Jūsu uzmanību:

Atsevišķās situācijās logu mazgāšanu var nākties atkārtot:

  • ja logi nav ilgstoši tīrīti (ar varāku gadu intervālu);
  • ja ēka atrodas industriālā rajonā un/vai vietā ar augstu gaisa piesārņojumu;
  • ja logi ir grūti pieejami un/vai tiem ir sarežģīta konstrukcija.

EKONOMKISKI IZDEVĪGI

Mūsu piedāvātā mazgāšanas sistēma piemērota logu un ēku fasāžu mazgāšanai līdz pat 25 m augstumā, jeb 5-7 stāvu ēkām. Tehnoloģija ļauj būtiski samazināt darbaspēka izmaksas, nav nepieciešami speciāli apmācīti un atbilstoši ekipēti darbinieki darbam augstumā. Tādējādi pakalpojums vienlaicīgi efektīvs izpildījumā un ekonomiski izdevīgs tā pircējam.


 

VIDEI DRAUDZĪGI

SOLĀRO PANEĻU TĪRĪŠANA

Šobrīd mazgāšanas sistēmu ar telesopisko kātu palīdzību plaši izmanto arī solāro paneļu, jeb saules bateriju tīrīšanai. Elektroenerģijas ieguve no saules gaismas kā videi draudzīgais ražošanas veids gust arvien lielāku popularitāti, un ar solārajiem paneļiem tiek aprīkots arvien vairāk ēku.

Vēršam Jūsu uzmanību!

Darbam tiek izmantots tikai un vienīgi attīrīts ūdens, kas tehnoloģiju padara 100% videi draudzīgu. Neizmantojot ķimikālijas, tīrīšana ir droša videi un cilvēkiem. Netiek apdraudētas ēku fasādes konstrukcijas tīrīšanas laikā ietekmēta ēku iedzīvotāju veselība tīrīšanas laikā un pēc tās, jo apkārtējā vidē nonāk tikai un vienīgi tīra ūdens izgarojumi.

Sazināties